Apartament URBAN SKY 21D - Malaga - Costa del Sol - Hiszpania

Málaga Centro, Paseo Maritiscos 30/Torre I

Standard Plus

Numer Referencyjny: VUT/MA/77880

67pow. 3ilość pokoi 4dla osób 0łózka jednoosobowe 2łóżka dwuosobowe

Cena za dzień od :(2-6 dni)

1080PLN

 
  • 1080PLN za dobę

Cena tygodniowa od :(7-27 dni)

7775PLN

 
  • 1111PLN za dobę

Cena za 28 dni od :(28-90 dni)

32393PLN

 
  • 1157PLN za dobę

Wynajem długoterminowy(91+ dni)

Cena za 28 dni od :

25914PLN

 
  • 926PLN za dobę

zakwaterowanie korporacyjne w Maladze . Luksusowy apartament z 2 sypilaniami w nowoczsenym apartamtowcu z 2024 roku URBAN SKY Apartments  AQ Acentor . Aparntamenty na pobyty korporacyjne, firmowe, do pracy zdalen w Maladze , jak równiez na pobyty korporacyjne. 

Lokalizacja jest bardzo dobrze skomunikoania  z historycznym centrum Malagi , plażą Malagi, Portem Muelle Uno, szpitalami, szkołami podstawowymi i średnimi, centrami handlowymi i obiektami sportowymi, otoczona jest strefami dla pieszych alejek, gdzie można pospacerować i zrelaksować się po długim dniu lub rozpocząć dzień w energiczny sposób wicieczkę rowerową pobliskimi trasami rowerowymi. 

Jeśli kochasz życie w mieście, masz wszystko, czego potrzebujesz właśnie tutaj: dom i rodzinę, pracę, zakupy i niezliczone wydarzenia i plany, aby jak najlepiej wykorzystać każdą sekundę w sposób, w jaki zawsze chciałeś.

Każde z mieszkań  jest starannie zaprojektowane z naciskiem na miejskie, ekskluzywne i funkcjonalne życie. Oferujemy apartamenty  od 2 do 3 sypialni, dzięki czemu możesz wybrać ten, który odpowiada Twoim wymaganiom przestrzennym.

Jeśli podoba Ci się pomysł mieszkania w jednym z najwyższych budynków w Andaluzji, to jest to nowy dom dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się o kompleksie mieszkalnym stworzonym dla Ciebie.


CIESZ SIĘ POWIERZCHNIAMI WSPÓLNYMI NA WYSOKOŚCI
Najbardziej innowacyjną rzeczą w Twoim nowym domu są strefy wspólne: pralnia, sale co-workingowe i wielofunkcyjne, gastrobar, ekrany kinowe, możliwości handlowe, prywatne przestrzenie dla pieszych i ścieżka rowerowa w okolicy. Wszystkie te zarządzane poprzez aplikację, abyś mógł je w pełni wykorzystać.

Dodatkowo, Twój ekskluzywny basen na dachu ze spektakularnym widokiem na miasto i przestronne tereny zielone pozwolą Ci cieszyć się kontaktem z naturą i tworzeniem wspomnień z ludźmi, których kochasz. Wszystkie możliwości rekreacji, jakie możesz sobie wyobrazić, bez konieczności wychodzenia gdziekolwiek.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

- Apartamenty z 1 i 2  sypialniami.
- W pełni wyposażona kuchnia
- Wideodomofon
- Inteligentny dom
- Basen
- Pralnia
- Pokój do wspólnej pracy
- Ekran kinowy
- Przestronne tereny zielone, ciągi piesze i ścieżka rowerowa w okolicy
- Strefy handlowe

Rezerwacja na zapytanie